Školení ve Zlíně


školicí středisko Vážení uživatelé MRP® programů,

dovolujeme si Vám nabídnout možnost skupinového nebo individuálního zaškolení Vás nebo Vašich pracovníků na obsluhu našich účetních programů (předpokládáme základní znalost práce na PC).

Školení probíhají ve specializované učebně v budově MRP, na adrese Osvoboditelů 3315, Zlín (mapa). Maximální počet účastníků jednotlivého školení je osm. Školení začínají v 900 a končí v 1600 (s přestávkou na oběd od 1200 do 1300).


Přihlášky na skupinové školení přijímáme výhradně písemnou formou (registrace přes web, fax). Po zaslání přihlášky Vám bude vystavena předfaktura, kterou je nutné uhradit nejpozději do sedmi dnů před začátkem školení. Bližší informace o školeních můžete získat na telefonním čísle 577 001 258.

Nabízíme Vám také individuální školení, jehož termín si můžete telefonicky dohodnout s panem Křížem na telefonu 577 001 258. Ceny za individuální školení naleznete v ceníku.


MRP Informatics, s. r. o. si vyhrazuje právo na změnu termínu v případě přeplnění (nebo nenaplnění přihlášek) žadateli o jednotlivé kurzy. O případné změně budete vyrozuměni.


Rozpis skupinových školení Registrace

Ceny školení jsou uvedeny bez DPH za jednu osobu. V případě neoznámení neúčasti na školení (minimálně tři pracovní dny před začátkem školení) si vyhrazujeme právo stornovacího poplatku ve výši 30% z ceny školení.Přihláška na skupinové školení
 
Termín a název školení:
Přihlašujeme počet účastníků :
Název právnické/fyzické osoby :
Ulice :
PSČ, Město :
IČ (IČO) :
DIČ:
Telefon :
Fax :
E-mail :
Kontaktní osoba :
Licenční čísla produktů, ke kterým budete chtít školení:
Poznámka :
 

Nabídka práce
Auditorské osvědčení MRP účetních programů
Licenční ujednání
Zásady ochrany osobních údajů
© 2020 MRP-Informatics, s.r.o.
  info@mrp.cz
  577 001 258
MRP na Slovensku